Další informace o focení svatby

Aktuální informace – Covid-19

Nad 100 osob ve vnitřních prostorech nutná rouška

  • Na základě datových podkladů o vývoji epidemie covid-19 a doporučení epidemiologů dochází od soboty 25. července k zavedení povinnosti nosit roušku na všech vnitřních organizovaných hromadných akcích nad 100 osob a od pondělí 27. července se snižuje maximální počet lidí na vnitřních hromadných akcích na 500 osob. Pořadatelé budou moci zpřístupnit nanejvýš 5 sektorů, každý pro maximálně 500 osob.
Prosím o přečtení aktuálních informací. Každý den se situace mění.

PŘEDSVATEBNÍ SCHŮZKA

Rád se s Vámi sejdu na předsvatební schůzce v Náchodě, Hradci králové nebo někde na půl cesty. Pozdravíme se, dáme si společně kafe nebo čaj a popovídáme si o Vašem dni. Můžeme se lépe poznat, domluvit si detaily svatebního dne. Předsvatební schůzka se dá spojit s předsvatebním focením.

Bonus: Předám Vám 8 let zkušeností svatebního fotografa. Tipy na svatbu jak ji nedělat a naopak co Vám pomůže s přípravami svatby.

PŘEDSVATEBNÍ FOCENÍ NEBO PŘEDSVATEBNÍ RANDE

Focení před svatbou je moderní forma focení, které dokresluje svatební příběh Vás obou. V zahraničí je toto focení velmi oblíbené. Toto focení je i vhodné i pro ty co se focení naopak bojí a chtějí si to se mnou vyzkoušet. Určitě se v klidu projdeme, popovídáme si a nenásilnou formou Vás vyfotím. Fotografie se dají použít na svatební oznámení.

Předsvatební focení: 10 upravených fotografií, 2000 Kč.

Proč byste si měli vybrat zrovna mě?

Jsem sympaťák a focení je od malička mojí vášní. Také mám dlouholeté zkušenosti s focením svateb a spoustu spokojených novomanželů. Svatební focení vždy okořeňuji o moji kreativní a akční povahu a povahu posouvat se vždy o něco dále. 

Můj cíl je, aby bylo zážitkem se mnou jít fotit. Nerad mluvím o sobě sám, tak zde jsou nějaké recenze od novomanželů:

Michaela H.
Michaela H.@misa.hulkova.9
Read More
Děkujeme za příjemné a pohodové focení 😊. Skvělá komunikace a rychlé zpracování fotek k tomu. Určitě doporučujeme a těšíme se na příště 😊
Veronika S.
Veronika S.@veronika.suchardovaa
Read More
Sympatický fotograf, který nejen krásně a profesionálně zachytil všechny důležité momenty našeho plesu, ale ve všem tom spěchu máme i spoustu momentek vystihujících celou atmosféru! Ještě jednou moc děkujeme a doporučujeme dál, zdrávka HK
Lucie F.
Lucie F.@lucie.fuchsova.5
Read More
Všem vřele doporučujeme a ještě jednou děkujeme. ČLA Trutnov.
Previous
Next

Čas navíc

Čas na svatbě utíká o něco rychleji a než se nadějete je tu třeba závěrečný tanec. Tanec, po kterém bych se měl rozloučit a odejít. Mnoho jiných fotografů se zde sbalí a prostě odejde. Takže pokud bude od Vás požadavek, abych zůstal déle určitě zůstanu. Cenově pak si účtuji za každou další hodinu 1200 Kč, nebo pak v případě delší času na svatbě se mění balíček z nižšího na vyšší automaticky.

Výběr fotografií

Samotný výběr fotek je na mě a na mém uvážení. Snažím se vybírat fotky svědomitě a co nejpečlivěji. Označuji fotky i podle hodnocení díky tomu můžete návštěvě ukázat jen ty nejkrásnější fotografie z celého dne. Počet fotek nijak nelimituji, upravím vám všechny povedené fotografie za celý den, abyste nepřišli o žádný důležitý moment.

Finální fotografie

Do 3 dní od svatby Vám pošlu pár upravených top fotografií. Všechny finální vybrané a upravené fotografie máte ode mě poslány elektronicky přes úschovnu cca. Do 3-5 týdnů od svatby.
Pošlu Vám i odkaz na online galerii, kde naleznete všechny fotografie pro web. Po odeslání přes úschovnu Vám předám flashku s fotkami poštou, nebo se znovu můžeme potkat.

Úprava

Moje úprava fotografií prošla dlouhodobějším vývojem a zastavila se na moderním trendu ve světě svatební fotografie. Můj styl fotek se vyznačuje hnědou barvou pleti, která občas přechází do oranžova, záleží v jakém prostředí fotky jsou pořízené. Proč tato forma úpravy? Před 30 lety se fotily fotografie, kde se jen přidal kontrast a do hodiny jste mohli mít fotky předané. Fotky samotné to mohou být krásné, ale já osobně v nich nic víc necítím. Toto bohužel není moje parketa a já se snažím vytáhnout z fotky maximum a aby měla svůj nádech a pocit, že je to něco unikátního. Tato forma úpravy se mi líbí a je to moje vizitka. Na svatbách se snažím zachytit realitu, takže pokud je úžasné místo, úžasné počasí, tak je velký předpoklad, že budou i úžasné fotky.

Naupravené fotografie neposkytuji, nepředávám !

Doprava

Doprava mimo Náchod/HK: +8,-/km.

Záloha

Jako rezervaci termínu vybírám nevratnou zálohu 2000 Kč. Tato rezervace je potřeba uhradit do týdne na můj účet od naší ústní nebo písemné dohodě na rezervaci termínu. Termín závazně rezervuji po připsání částky na můj účet. Pokud částka nebude do týdne připsána rezervace se uvolňuje pro další zájemce.

Rezervace termínu

Nezávaznou rezervaci prosím provádějte přes rezervační formulář, který je na konci této stránky.

O jaký balíček byste měli zájem?
Můžete mi napsat i více míst
10
Můžete mi napsat vše, co bych měl vědět.